kayıp ilanları nasıl hesaplanır, ne kadar tutar

Kayıp ilanları’nın hesaplanması da standart seri ilan hesaplaması kapsamındadır. İlan içeriğinin nasıl hazırlanacağına dair bir önceki konuda gerekli bilgiler ilan verenler ile paylaşılmıştı;

bu noktada hesaplama formülasyonu: kelime adedi’nin kelime birim fiyatı ile çarpılması şeklinde özetlenebilir.

Kayıp ilan ücretleri = (kelime sayısı) x (kelime ücreti)

Gazeteler kelime birim rakamlarını oluştururlarken tirajlarına, sayfa maliyetlerine, ilan talebi ile baskı bölgesi sosyo ekonomik şartlarının yanı sıra rekabet ölçümleri sonucunu da göz önüne alırlar.

İlan servisimiz de 7 kelimeye kadar olan kayıp ilanları tüm bölge baskıları için 16,50 TL olarak belirlenmiş olup ilave her bir kelime için 2.50 TL extra kelime ücreti yansıtılacaktır.

Yukarıdaki fiyatlar, istanbul – ankara – ege – akdeniz ve adana baskılarında geçerli olup Türkiye Baskısı ilan fiyatları yukarıda verilen fiyatların 2 katı olarak hesaplanır.

Fiyatlamalar Sabah, Posta, Milliyet,  Star, Türkiye, Yeni Şafak gazetelerine ait olup diğer gazeteler için fiyatlandırmaları ilan servisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Mahalli gazeteler kayıp ilan ücretleri yukarıda fiyatlara paralel olup gazete temini ve yayın günü noktalarındaki dezavantajlardan dolayı yukarıda sayılan tirajlı gazetelerin kullanılması daha uygun olmaktadır.

kayipilanifiyatlari

Gelen arama terimleri:

  • mahalli gazete kayip ilanlari ucretleri
Bu yazı kayıp ilanı kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.